w

De Academie is voor mij...

Pascale
Stedelijke Academie voor Beeldende Kunst Herentals

Lili
Academie Londerzeel

Lot
KANL

Lise
Kunstacademie Asse

Andreas
Consevatorium Mechelen

Nancy Rune
Kunstacademie Beveren

Alex
Kunstacademie Beveren

Keilla Luna
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Lilly
BAK Liedekerke

Mira Peeters
Gemeentelijke Academie Schoten

Remi
Academie Londerzeel

Laure
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Ina
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Emilia
Consevatorium Mechelen

Senne
Academie Londerzeel

 
Kunstacademie Asse

Veronique
Dé Academie Ieper

Emma Minke
Academie Londerzeel

Pieter
Kunstacademie Asse

Alice Abigale
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Manon
Gemeentelijke Academie Schoten

Noa
Boechout (SAMWD Lier)

Emile
SASK Roeselare

Nelle
Alken (SASK Hasselt)

Lauranne
Kunstacademie Asse

Meriem
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Joke
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Lowie
Kunstacademie Beveren

Kristien
Kunstacademie Dil’arte

MCV
Akademie Meise

Nora
Academie Londerzeel

Pauline
Zonhoven(SASK Hasselt)

Philippe Victor Gust
SASK Hasselt

Luiz Mrva en Julien Vanden Camp
Gemeentelijke Academie Schoten

Marie
Menen

Simon
SAMWD Lier

 
Kunstacademie Asse

 
Kunstacademie Asse

Kristof Lemmens
Gemeentelijke Academie Schoten

 
Kunstacademie Asse

Ismaël
Kunstacademie Beveren

Jesse
Kunstacademie Dil’arte

Jean Favette
Gemeentelijke Academie Schoten

Patrick
Kunstacademie Beveren

Lander
Academie Londerzeel

Marianne
Gemeentelijke Academie Schoten

Karen
KANL

Charline
Sint-Pieters-Woluwe

Liv
Zonhoven(SASK Hasselt)

Ziya en Fien
SASK Hasselt

Jef
SAMWD Lier

Lea
SAMWD Lier

Lindsy
KANL

Margot
Scherpenheuvel HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Stella
SAMWD Lier

Arne
STAP Roeselare

Tessa en Leonie
SASK Hasselt

Ali en Mathis
Zonhoven(SASKHasselt)

Yuki
SAMWD Lier

Tom Van de Sande
Gemeentelijke Academie Schoten

Seppe
SAMWD Lier

Matthieu Smekens
Gemeentelijke Academie Schoten

Thor
SAMWD Lier

Yinte
Kunstacademie Beveren

Amber
Akademie Meise

Vincent
Academie Londerzeel

Stella
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Maaike
Academie Londerzeel

Georges
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Hannah
SAMWD Lier

Nora
STAP Roeselare

Thomas Rombouts
Gemeentelijke Academie Schoten

Jori
KASK Dendermonde

Jade Elisabeth Schaarbeek
Muziekacademie "J.H. Fiocco" Schaarbeek

Hanne Van Dyck
Gemeentelijke Academie Schoten

Leo
Akademie Meise

Hanna Peeters
Gemeentelijke Academie Schoten

Chahinaz
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Niels
Kunstacademie Beveren

Jinte
Serskamp (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Miné Schamhart
Gemeentelijke Academie Schoten

Margerita
Muziekacademie Zaventem

Patriek Delbaere
OVSG

Yanou
Alken (SASK Hasselt)

Abel
SASK Hasselt

Lisa
Kunstacademie Asse

Nika Biesemans en Lucas Dufaux
Gemeentelijke Academie Schoten

Wannes Op de Beeck
Gemeentelijke Academie Schoten

Edith
Scherpenheuvel HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Julie
Kunstacademie Beveren

Janne de Schutter
Gemeentelijke Academie Schoten

Anne
SAMWD Lier

Lin
Academie Londerzeel

Lucas
Academie Londerzeel

Lise Charlotte
Muziekacademie Zaventem

Lea
Sint-Pieters-Woluwe

Liliane Ilegems
Gemeentelijke Academie Schoten

Cisse Saeys
Gemeentelijke Academie Schoten

Joppe
SAMWD Lier

Ides
Sint_lucas Academie Gent

Rielke Smekens
Gemeentelijke Academie Schoten

Emelia
Zonhoven(SASKHasselt)

Ilya Lize Ella Ada
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Vince
Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen

Marc Verbruggen
Gemeentelijke Academie Schoten

Cami Helsen
Gemeentelijke Academie Schoten

Fen en Pipa
SASK Hasselt

Emma Louse
Zonhoven(SASK Hasselt)

Lydie
SASK Hasselt

Olivia
Kunstacademie Asse

Caro
STAP Roeselare

Louise De Smedt
Gemeentelijke Academie Schoten

Charlotte Legon
Gemeentelijke Academie Schoten

Cloe
Academie Londerzeel

Eva
Kunstacademie Asse

Rena
Consevatorium Mechelen

Nikolas
SAMWD Lier

An
Dé Academie Ieper

Lavinia
Kunstacademie Beveren

Inoa
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOORD

Sara
SAMWD Lier

 
SASK Roeselare

Senne
Academie Londerzeel

Giselle
SAMWD Lier

Fran
Kunstacademie Beveren

Lore
STAP Roeselare

Leon en Tjeu
Gemeentelijke Academie Schoten

Kaat
SAMWD Lier

Kiano
Erpe-Mere (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Remi & Kobe
Kunstacademie Dil’arte

Sus
Kunstacademie Beveren

Kristin Van de Wyer
Gemeentelijke Academie Schoten

Tess
Sint-Pieters-Woluwe

Kathy
Dé Academie Ieper

Hanna
Academie Londerzeel

Nonna
Serskamp (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Lotte Lotte Jitske
SASK Roeselare

Jolien
SAMWD Lier

Hektor Papageorgiou
Gemeentelijke Academie Schoten

Lisa Destoop
Gemeentelijke Academie Schoten

 
Kunstacademie Asse

Katlijn Van Corput
Gemeentelijke Academie Schoten

Elien
Academie Londerzeel

Jippe
STAP Roeselare

Lode Braem
Gemeentelijke Academie Schoten

Sara
Kunstacademie Asse

Billie Bo
SASK Hasselt

Corine
Serskamp (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Ferre Van Mol
Gemeentelijke Academie Schoten

Thomas
Academie Londerzeel

Liselore
Stedelijk Onderwijs Antwerpen

Lut
KASK Dendermonde

Geert Van Belle cross-overcursist tekenkunst en schilderkunst
Westhoek Academie Koksijde

Nele Broeckx
Gemeentelijke Academie Schoten

Matteo De Koster
Gemeentelijke Academie Schoten

Fran
KASK Dendermonde

Margot
Kunstacademie Asse

Jill de Bleyser
Gemeentelijke Academie Schoten

Bo
Academie Londerzeel

Gust
Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen

Ella
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Finne Hoskens
Gemeentelijke Academie Schoten

Nele
SAMWD Lier

Emma
SAMWD Lier

Alesso
Academie Londerzeel

 
Academie Londerzeel

Andy
Dé Academie Ieper

Alsemberg

Sam
Academie Londerzeel

Nora
Kunstacademie Dil’arte

 
Kunstacademie Asse

Ivy
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Mauro
Academie Londerzeel

Jolien
SAMWD Lier

Kobe
Kunstacademie Beveren

Runa
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Lars
KANL

Helena en Sirine
SASK Hasselt

Lobke
Kunstacademie Beveren

Jerome
Consevatorium Mechelen

Corneel
SAMWD Lier

Zoe Dockx
Gemeentelijke Academie Schoten

Anna, Mila Marie en Lilia
SASK Hasselt

Jelle
Zonhoven(SASK Hasselt)

Monica
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Leonie
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Yanne
SAMWD Lier

 
Kunstacademie Asse

Merline
SAMWD Lier

Stefan Livens
Gemeentelijke Academie Schoten

Joren & Robyn
Consevatorium Mechelen

Emma-Louise
Scherpenheuvel HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Fleur
Zonhoven(SASK Hasselt)

Lucy en Leana
Rotselaar HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOORD

Lena
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Esmée
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Hazel
Zonhoven(SASK Hasselt)

Eva Van Laer
Gemeentelijke Academie Schoten

Briek
Alken (SASK Hasselt)

Lies van der Linden
Gemeentelijke Academie Schoten

Jeannine
BAK Liedekerke

Marijke Delanghe en zoontje Wannes
Gemeentelijke Academie Schoten

Aukje van Riel
Gemeentelijke Academie Schoten

Anais
SASK Hasselt

Nele
Dé Academie Ieper

Rosalie
Consevatorium Mechelen

Febe & Kwinten
Consevatorium Mechelen

Katrien Bastiaens
Gemeentelijke Academie Schoten

Lena
SAMWD Lier

Briek Verheyen
Gemeentelijke Academie Schoten

Free
SASK Hasselt

Karel Verwulgen
Gemeentelijke Academie Schoten

Familie Reinders
Akademie Meise

Warre
STAP Roeselare

Lisa
SAMWD Lier

Erik
Genk

Chloé
Akademie Meise

Gerard
Dé Academie Ieper

Jélena
Alken (SASK Hasselt)

Sax de Max
Kunstacademie Asse

Emmy
SASK Roeselare

Kira Van Bladel
Gemeentelijke Academie Schoten

Chantal
Kunstacademie Dil’arte

Bo en Louise
Zonhoven(SASKHasselt)

Hania
Academie Londerzeel

Leen Stockmans
Gemeentelijke Academie Schoten

Ode
STAP Roeselare

Dirk Faes
Gemeentelijke Academie Schoten

Liselotte Aerst
Gemeentelijke Academie Schoten

Ines
Akademie Meise

Anneline
Kunstacademie Beveren

Fanny
Sint_lucas Academie Gent

Alexander Len Mio
Kunstacademie Dil’arte

Peter Verheyden
Gemeentelijke Academie Schoten

Inez
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Dieuwke
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Michiel Verkaeren
Gemeentelijke Academie Schoten

Jens
SAMWD Lier

Belkiss
Akademie Meise

Kyarah Ruby
KASK Dendermonde

Matteo
Consevatorium Mechelen

Len
Kunstacademie Beveren

Frauke
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Sara
Academie Londerzeel

Arthur Durot
Gemeentelijke Academie Schoten

Frie Robeyns
Gemeentelijke Academie Schoten

Oskar
Kunstacademie Asse

Klaartje De Landsheere
Gemeentelijke Academie Schoten

Andy
SASK Hasselt

Bente Slembrouck
Gemeentelijke Academie Schoten

Frank
Sint_lucas Academie Gent

 
SASK Roeselare

Freya
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Tes
Academie Londerzeel

Rieke
SAMWD Lier

Sara
Academie Londerzeel

Manon Verheecke
Gemeentelijke Academie Schoten

Isa
Kunstacademie Dil’arte

Fien
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Pauline
Serskamp (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Elena
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Kaat
SAMWD Lier

Nina Dillen
Gemeentelijke Academie Schoten

Thijs Casper
Zonhoven(SASK Hasselt)

Lauren De Backer Gauwloos
Gemeentelijke Academie Schoten

Tes
Kunstacademie Asse

 
Sint_lucas Academie Gent

1e, 2e en 3e graad
Kunstkoepel Beeld Bilzen

Gloria
Kunstacademie Beveren

Este
Kunstacademie Asse

Bente
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Danya
Serskamp (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Jana
Academie Londerzeel

Chloe
SAMWD Lier

Rudy Vercauteren
Gemeentelijke Academie Schoten

Jago Hanssens en Alessandro Gaballo
Gemeentelijke Academie Schoten

Mats
Menen

Juliette
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Mira Peeters
Gemeentelijke Academie Schoten

Yvonne
Academie Londerzeel

 
Academie Londerzeel

Hazel
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Kaat
Alken (SASK Hasselt)

Lars D Espallier, Jeff Janssens, Noémie Tachum Ndam en Maïté Van de Vyver
Gemeentelijke Academie Schoten

Victor Eva
Boechout (SAMWD Lier)

Maire NI Ghabhain
Gemeentelijke Academie Schoten

Ruth
Academie Londerzeel

Hilde
Sint_lucas Academie Gent

Caroline
Kunstacademie Beveren

 
Kunstacademie Asse

Margot
Akademie Meise

Bert
Kunstacademie Dil’arte

Joke, Naomi Sienna en Ariana
Akademie Meise

Helen Slosse
Gemeentelijke Academie Schoten

Juna en Josefien
SASK Hasselt

Koen Vanhees
Gemeentelijke Academie Schoten

Hans Santens
Gemeentelijke Academie Schoten

Anita
Genk

Marion Lemm
Gemeentelijke Academie Schoten

Katlijn Van Corput
Gemeentelijke Academie Schoten

Lou
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Charlie Sue Lockitch
Gemeentelijke Academie Schoten

Enrike
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Arno
SAMWD Lier

Dirk
Academie Londerzeel

Steven
BAK Liedekerke

Nancy Van Poele
Gemeentelijke Academie Schoten

Tine
Kunstacademie Asse

Illias
Consevatorium Mechelen

Laura
Kunstacademie Beveren

Marie
Kunstacademie Beveren

Aline
Alken (SASK Hasselt)

Fien
Kunstacademie Asse

Olivia
Consevatorium Mechelen

Kobe
Zonhoven(SASK Hasselt)

Finne Cant
Gemeentelijke Academie Schoten

Lias
Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen

Ruhne
Wichelen (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Flor Nel Victoria
Kunstacademie Asse

Zuremat, Appeltje en Aaske
SASK Hasselt

Sien
'd Academie Sint-Niklaas

Roos
KANL

Gilles Maxime
KASK Dendermonde

Darya Boudaghi
Gemeentelijke Academie Schoten

Noor
Academie Londerzeel

 
Kunstacademie Asse

Sarah Madden
Gemeentelijke Academie Schoten

Zia Geerts
Gemeentelijke Academie Schoten

Lore
Serskamp (Kunstacademie Lede Erpe-Mere Wichelen)

Nele Broeckx, Jill de Bleyser, Paulien Aernouts en Nora Van Camp
Gemeentelijke Academie Schoten

Laura
Kunstacademie Asse

4e Graad
Academie Londerzeel

Lily
Kunstacademie Dil’arte

Elise
Dé Academie Ieper

Lauren
Scherpenheuvel HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Klaas
STAP Roeselare

Nora Van Camp
Gemeentelijke Academie Schoten

Ruben
SAMWD Lier

Charlieze Deckers
Gemeentelijke Academie Schoten

Tine
Sint_lucas Academie Gent

Helena
Zonhoven(SASK Hasselt)

Robbe De Knop
Gemeentelijke Academie Schoten

Maia en Elina
Akademie Meise

Jessica
Kunstacademie Asse

Lieze Behame
Gemeentelijke Academie Schoten

Jitse
HAGELANDSE ACADEMIE VOOR MUZIEK EN WOOR

Bas
SAMWD Lier

Marwa
Hoofdstedelijke Kunstacademie

Oscar Struyf
Gemeentelijke Academie Schoten

Clara
Menen